DRUŽSTVO MUŽŮ

ČINNOST SPORTOVNÍHO DRUŽSTVA MUŽŮ ZA ROK 2023

Chtěl bych vás teď v krátkosti informovat o činnosti našeho sportovního týmu. Sezonu jsme zahájili na okrskové soutěži u nás v Libici nad Doubravou, kde se našemu týmu povedlo po mnoha letech obsadit první místo. To pro nás byl ještě lepší začátek, než jsme si mohli přát. Ihned jsme se rozhodli, že budeme rádi reprezentovat náš sbor a okrsek na okresním kole v Havlíčkově Brodě.

Vzhledem k tomu, že pro většinu z nás okresní kolo byla novinka, neváhali jsme využít i možnost vyzkoušet si dráhu předem, když byl areál otevřen pro veřejné tréninky.  Tato zkušenost nám následně pomohla obsadit krásné 6. místo mezi všemi zúčastněnými týmy.

Tento start sezony v nás vyvolal zápal a chuť navštívit více soutěží a zkusit obsadit co nejlepší příčky. Naplno jsme se vrhli do tréninku, kluci neměli problém 2x týdně si udělat čas a jít trénovat a na našich výkonech bylo vidět jasné zlepšení.

Nakonec jsme vyrazili za celou sezónu na 13 soutěží, ze kterých jsme přivezli jedno 1. místo a tři 2. místa a hromadu dalších skvělých výsledků. Chtěl bych poděkovat Všem klukům z týmu za jejich odvedené výkony a zároveň i fanouškům, kteří za nám jeli mnohdy opravdu velmi daleko a strávili s námi dlouhé večery po nočních soutěžích.

Za sportovní družstvo
Jan Šťastný

Comments are closed.